KREDYTY POZABANKOWE

pożyczki pozabankowe dostępne online rankingNie zawsze nasza sytuacja materialna oraz życiowa pozwala nam na zgłoszenie się po kredyt do banku. Wiele z nas posiada nieuregulowane zobowiązania, należności oraz złą historię kredytową. Może to skutkować odmową udzielenia kredytu, dlatego w takiej sytuacji gdy potrzebujemy pieniędzy warto spróbować ubiegać się o pieniądze w firmie pożyczkowej.

Obecnie firmy oferują bardzo korzystne oferty np. w postaci pierwszej pożyczki za darmo, dla nowych klientów. Można pożyczyć nawet 2000 zł na 30 dni za 0 zł, co pozwala uniknąć dodatkowych kosztów. Co najważniejsze takie pożyczki udzielane są bardzo szybko, bo całkowicie przez internet.

Wszystko odbywa się PROSTO. Nie trzeba udawać się do placówki by szybko załatwić formalności. Pieniądze trafiają bezpośrednio na nasz konto przelewem.

lista dobrych pożyczek pozabankowychKwestie zdolności kredytowej – tutaj również dobra informacja. Firmy pozabankowe w mniejszym stopniu weryfikują naszą zdolność co bezpośrednio przekłada się na możliwość otrzymania pożyczki, w sytuacji gdy takiej pożyczki w banku po prostu byśmy nie dostali.

Gdzie szukać dobrej pożyczki, oto lista dobrych firm oferujących pożyczki online:

Wybierz firmę i złóż wniosek. Możesz złożyć wniosek do wielu firm – zwiększasz tym samym swoje szanse na otrzymanie pieniędzy. Różne firmy w różny sposób dokonują analizy wniosków kredytowych, dlatego warto złożyć ich więcej.

Dobra rada

Korzystaj z promocji. Wybieraj pożyczki darmowe dla nowych klientów. Oddawaj zobowiązanie w terminie. To bardzo dobry sposób na zachowanie płynności finansowej i pożyczanie pieniędzy na bardzo korzystnych warunkach (za darmo).

Podsumowanie

Odpowiednim wyborem są pożyczki za darmo, umożliwiają one zasilenie swojego domowego budżetu w gotówkę, bez zwiększania obciążenia w postaci dodatkowych kosztów czy prowizji dlatego z takich ofert rekomendujemy w pierwszej kolejności korzystać.

W sytuacji gdy chcesz pożyczyć np. 15000zł wybierz pożyczkę ratalną. Kieruj się przy tym współczynnikiem RRSO czyli rzeczywistą roczną stopą oprocentowania. Im wartość jest niższa tym pożyczka jest tańsza. Przykład: RRSO 0% posiadają pożyczki darmowe.

Podsumowując warto korzystać z kredytów pozabankowych, ale bardzo dużo zależy od nas samych oraz naszej decyzji, którą pożyczkę wybierzemy. Mamy nadzieję, że powyższa lista pożyczek będzie dla Ciebie drogowskazem i pomocą.